Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Февраль » 20 » Як вибрати якісну шубу
22:26
Як вибрати якісну шубу

В наших широтах хутряна шубка – необхідність. Вона і зігріє в холоди, і додасть образу респектабельності. Але для того, що б шубка радувала довгі зимові періоди її потрібно правильно вибрати і, звичайно, правильно доглядати за нею. Ось у цих деталях ми і будемо розбиратися сьогодні, разом з жіночим сайтом для жінок nashajizn.ru.

Якогось звірка поселити?

Сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних хутра: від звичного кролика до ексклюзивного, екстравагантного хутра очеретяного кота. І нам, жінкам, треба бути особливо уважними при виборі собі звіра. На жаль, легко помилитися і легко помилитись.

Спочатку розберемося з самими хутром:

Кролик. Один з найбільш доступних, але недовговічних хутра, в середньому його вистачає на 1-2 сезону. Як правило, кролика використовують для імітації більш дорогого хутра: нірки шиншили. Сьогодні, кролика використовують як підстьобування для вовняних і синтетичних пальто, що дуже зручно і практично у широтах з підвищеною вологістю.
Лисиця. Існує три різновиди лисиці: європейська, північноамериканська і сибірська. Європейська лисиця яскраво-рудого забарвлення, північноамериканська – з жовто-білими пасмами. Сибірська лисиця, вона ж чорнобурка, - різновид більш рідкісною і дорогою лисиці. Вона триколірна: біля основи сіра, в середині біла, на кінчику чорна. Носкість будь-якого виду хутра лисиці – в середньому 5 сезонів.
Песець. Хутро песця більш пухнастий, але і більш жорсткий. Забарвлення буває білий, сірий, блакитний. Один з найтепліших і довговічних хутра ( до 9 сезонів)
Норка. Існує три різновиди хутра: російська, канадська та скандинавська. Російська норка пухнаста, з високою остю, канадська - менш пухнаста, з коротким оксамитовим ворсом, скандинавська - гладка і більш м'яка. Колір: коричневий, сіро-блакитний, білий. Носиться 10 сезонів, повідомляє жіночий сайт nashajizn.ru.
Каракуль. Хутро каракулю ділиться на три види: свакару – шкурки з хребтових малюнком, каракульчу – шкурки новонароджених ягнят і мутон – коротко стрижений і пофарбований хутро. Носиться близько 6 сезонів.
Соболь. Хутро соболя дуже густий, з блиском. Забарвлення від жовтого до шоколадного. Носиться 8 сезонів. Чим темніше хутро соболя, то він дорожче і якісніше. Найдорожчий – це баргузинский соболь, його відмінна риса – проседь.
Видра. Один з найбільш довговічних хутра – 20 сезонів шкарпетки. Хутро однотонний, густий.
Горностай. Хутро горностая короткий, з забарвленням від коричневого до рудого. Взимку хутро стає білим. Самий неміцний хутро.
Єнот полоскун. Пухнастий, густе хутро. Забарвлення буває чорним по білому. Є різновид хутра енотовой собаки, її хутро більш м'який.
Куниця. Хутро куниця має взимку димчастий кольором, в літню пору темніше. Служить до 7 сезонів. Розрізняються види: канадський соболь, ілька.
Нутрія або рагондин. Носиться до 5 сезонів, дуже теплий. Забарвлення: бежевий, чорний, коричневий, білий, золотистий. Найчастіше щипаную нутрію використовують в якості імітації норки. Хутро цінується аргентинської нутрії, так він вважається диким.
Шиншила. Один з найбільш дорогих хутр. Хутро дуже легкий, але міцний. Носиться до 3 сезонів. Перловий колір. Замовити шубу з шиншили дешевше можна тут: купить шубу из шиншиллы киев.
Ондатра. Кошлатий, жорсткий хутро. Темно-коричневого забарвлення. Носиться 5 сезонів.
Нерпа. Хутро нерпи сріблястий, гладкий. Має зеленуватий, рудий, білий та блакитний відтінки. Міцний, носиться 10-12 сезонів.
Бобер. Один з найбільш довгограючих хутра. Носиться до 18 сезонів. Хутро з м'якою подпушью і блискучою жорсткої остю.
Приблизно ось так виглядає сучасне різноманіття хутра. Воно дозволяє не обмежувати себе у виборі. Але вибирати треба, що йдеться, з розумом.

Наші поради:

Вибираючи шубку, уточніть, де були вироблені шкурки. Норку постачають з Канади і США. Краща вичинка в Італії. Каракуль і каракульчу – Афганістан, Іран і Середня Азія, виробляють її найкраще французькі фабрики. Соболь постачає Росія, виробляють німецькі майстри.
Оцініть якість хутра. Хутро має бути щільним і пухнастим. Найскладніше хутро вибирати влітку, так як він, як правило, стає менш густим.
Оцініть якість вичинки хутра. Зворотний бік добре вичиненої шкурки – біла, м'яка і еластична. Якщо колір жовтий – це означає, що шкурки старі.
Купуйте шуби тільки в хутряних салонах. Причин тому кілька: це і можливість повернути шубу при виявленні дефектів, так і правильні умови зберігання. Більшість хутряних салонів мають власні холодильники.
Перш ніж купити, обережно «ущипніть» шубку. Якщо у руці залишилися волосинки – вона і при носінні буде линяти.
Зверніть увагу на друк на виворітній стороні шкурок. На ній повинна бути країна-виробник шуби та її дані. Якщо друку такої немає, то якість хутра ставиться під великий сумнів.
Вибрати шубку натурального кольору або екстравагантно пофарбовану – справа смаку. Але якщо ви все ж вибираєте фарбовану, перевірте якість фарбування. Для цього візьміть білу хустку і стисніть їм шкірку. На хустинці не повинно залишатися жодних кольорових плям. В іншому випадку, при високій вологості хутро почне «плакати».
Але правильно обрана і благополучно придбана шубка – це лише половина справи. Якою б якісною вона не була, жіночий сайт nashajizn.ru повідомляє, що при неправильному догляді наряд швидко втратить форму, колір. А значить, перестане радувати Вас.

Догляд за шубою

Керуйтеся нашими простими порадами по догляду і зберігання хутра.

Зберігати шубу потрібно в спеціальному чохлі. Якщо такого поки немає, підійдуть власноруч пошиті чохли з натуральних тканин. Наприклад, льону. Для світлого хутра краще всього вибирати чохол синього кольору, в такому випадку ви виключите можливість потемніння хутра. Інші окраси менш вимогливі до кольору чохла.
Якщо ви вішаєте шубу в чохлі в шафу, подбайте про просторі. Шубці не повинно бути тісно.
Хутро дуже не любить вологість і прямі сонячні промені. Ідеальними є 50% вологості і температури зберігання не вище +10. Слід зазначити, що багато хутряні салони пропонують додаткові послуги, такі як зберігання хутра у власних холодильниках в літні періоди.
Вішати шубу потрібно на міцні вішалки з плічками.
Хутро досить делікатне, він може витиратися і скочуватися. При носінні шуби рекомендують надягати хустку на шию, жіночі сумочки намагатися не носити на плечі.
Золоте правило: спочатку духи, потім хутро. Парфуми містять спирт, який сильно сушить хутро. До того ж бурдюки властиво вбирати запахи, вони дуже погано вивітрюються.
Чистити шуби краще в професійних хімчистках.
Дотримуючись такі нехитрі правила, ви не тільки продовжите термін служби шуби, але і збережіть її в прекрасному стані. І вона буде довгий час радувати вас і оточуючих.

Просмотров: 526 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz