Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Апрель » 19 » Як вибрати пральну машину
23:25
Як вибрати пральну машину

Як вибрати пральну машину - питання, яке задають багато господинь, з появою в нашому житті новітніх розробок пральних машин, надійних помічників у домашньому справі. Сучасний виробник пропонує пральні машини з безліччю різних функцій, найбільш зручна з них - функція сушки. Пральна машина з функцією сушіння - це більше, ніж надійний помічник по дому. Адже з її появою в будинку вам не доведеться турбуватися про те, де розвісити мокру білизну. 

В одному корпусі прально - сушильної пристрої об'єднані функції двох повноцінних габаритних приладів: пральної машини і сушильного апарату. А значить, така техніка здатна і випрати, і посушити, і підготувати білизну до прасування. Вам потрібно всього лише завантажити брудні речі і дістати вже чисті і просушені. І не треба захаращувати білизною балкон, ванну або батареї. Та і сам процес прання - сушіння займає зовсім небагато часу - від півтора до трьох годин. 

Як вибрати пральну машину

Як працює пральна машина з функцією сушіння: принцип сушіння у прально - сушильної машини простий. Після того, як білизна пройде стадію віджиму, його обробляє потужний потік теплого повітря. При цьому барабан продовжує обертатися, "збиваючи" білизна, позбавляючи його від вологи. В результаті ви отримуєте чисті і сухі речі. Тільки пам'ятайте, що в пральній машині можна просушити в два рази менше речей, ніж в апараті з максимальним завантаженням. Наприклад, якщо функція прання розрахована на 5кг білизни, ви можете завантажити на сушку лише 2,5 кг. Є моделі прально - сушильних машин, які володіють більшою продуктивністю і, стираючи 5кг білизни, можуть висушити до 4кг. 

Замовити ремонт пральної машинки можна тут: Ремонт стиральных машин Харьков.

Можливості сушіння

У прально - сушильної машини є кілька режимів сушіння. Основні з них:

"під праску"- в цьому випадку білизна буде трохи вологим, як раз для того, щоб його було зручно прасувати;

"сухо"- білизна буде досить сухою, щоб надіти його без прасування;

"в шафу"- це оптимальний режим сушіння для того, щоб, діставши білизну з машини ви відразу ж складіть його в шафу;

"сушка за часом"- вибравши цей режим роботи пральної машини, ви самі задаєте час сушіння.

Більш досконалі або дорогі прально - сушильні машини виробник може обладнати додатковими програмами сушіння для різного типу тканин (наприклад, "делікатна сушка" для кашеміру або "екстра сушка" для махрових рушників) або спеціальними датчиками, за допомогою яких машина буде сама "розбиратися" з сушкою, орієнтуючись на залишкову вологість білизни. Така система дозволить уникнути пересушування тканини. До речі, багато речей після сушіння можна взагалі не гладити, так як автоматична сушка робить їх м'якими і приємними на дотик. 

Незалежно від того, яку пральну машину ви обираєте, зверніть увагу на наступні характеристики:

Габарити. Розмір пральної машини - один з найбільш важливих моментів при покупці, особливо якщо ви купуєте вбудовану модель, яку збираєтеся поставити на кухні. Вирушаючи в магазин за покупкою, потрібно знати параметри простору, в який ви плануєте її вписати. У машин з різними типами завантаження ці параметри відрізняються, звідси і наступний критерій вибору.

Тип завантаження. Всі пральні машини, в тому числі і з функцією сушіння, діляться на агрегати з вертикальним і фронтальним типом завантаження. При вертикальній завантаженні білизна завантажується зверху. При цьому панель управління розташована на кришці пральної машини, тому її можна ставити як завгодно - бічній або задній частиною до стіни. Габарити машин з вертикальним завантаженням - близько 90/40/60см. (В/Ш/Г). Машини з фронтальним завантаженням відрізняються більшою глибиною - в середньому 50 - 70см., в залежності від того, на яку завантаження вони розраховані. Але якщо ви плануєте придбати пральну машину, врахуйте, її глибина не менше 45см., у звичайних пральних машинах вона може бути від 30см.

Клас віджиму. Чим більше оборотів в хвилину видає барабан, тим інтенсивніше віджим, а значить, тим сухіше буде білизну. Швидкість віджиму повинна бути не менше 800 оборотів в хвилину. У машин з різними швидкостями може бути різний клас віджиму, який позначається латинськими літерами від А до G. У класів А і В найкращі показники віджиму - 45% залишкової вологості.

Енергоспоживання. Існує сім класів - від А до G. Машини класу А і В припускають саме низьке енергоспоживання, наприклад, щоб випрати 1кг. білизни з бавовни при 95С, агрегату класу А знадобиться менше 0,19 квтг/кг, а класу G - більш 0,39 квтг/кг. Але врахуйте, машини з сушкою споживають значно більше енергії, ніж звичайні - у середньому від 3,85 кВт/год при пранні і сушці 5кг білизни.

Просмотров: 500 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Апрель 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz