Понедельник, 20.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Январь » 16 » Вибираємо покрівлю для дому
23:23
Вибираємо покрівлю для дому

Якщо потрібна нова покрівля, то вибирати доведеться з десятків видів матеріалів. «Гроші» з'ясували, як знайти саму надійний дах.
 
Власниця дачного будинку під Києвом Тамара Ніколаєнко зіткнулася з необхідністю заміни покрівлі. Попередні господарі свого часу покрили будинок недорогим єврошифером. Але цей матеріал втратив первісний колір і місцями почорнів.
А незабаром дах почав протікати. Причиною такого плачевного стану став не тільки знос матеріалу. Як виявилося, покрівельники, яких наймали колишні власники, не врахували рекомендований розмір нахлеста аркушів і недостатньо надійно оформили примикання покрівлі до димоходу. До речі, це хороший приклад для нових домовласників - як завгодно якісні покрівельні матеріали не врятують, якщо у покрівельників виявляться криві руки, вже дуже важливе дотримання технології покрівельних робіт.
Господарі будинку вирішили перекрити дах більш довговічним матеріалом. «Ми вибирали між бітумної та металочерепицею, - розповідає пані Ніколаєнко. - Після того як майстра розрахували кошторис будівництва, зупинилися на металі ». Тамарі Ніколаєнко оновлення покрівлі на її будинку площею трохи більше 100 кв. м обійшлося приблизно в 40 тис. грн. У разі будівництва нового будинку через витрати на пристрій кроквяної системи (каркаса, на якому тримається дах) витрати будуть мінімум на 20% більше.
За словами директора департаменту житлового та громадського будівництва компанії ТПК Вадима Богацького, витрати на облаштування покрівлі залежать не тільки від вартості матеріалів, але також від «апетитів» і рівня компетенції покрівельників, висоти покрівлі, необхідних термінів будівництва, пори року і навіть від форми і порядку розрахунків. «Потрібно вникати в усі деталі, вчитуватися в договору та кошторису, - радить замовникам покрівельних робіт пан Богацький. - До кошторису можуть не увійти навантаження і розвантаження, прибирання сміття, транспортні витрати, монтаж і демонтаж будівельних лісів, послуги проектувальника, виконроба (і все це доведеться оплачувати окремо. - Ред.). Також потрібно уточнювати, чи входить у вартість монтажу «квадрата» покрівлі демонтаж старого покриття, утеплення даху, встановлення водостічної системи, мансардних вікон, елементів покрівельної безпеки - снегозадержателей, системи антиобледеніння, блискавкозахисту ».

Обираєте покрівлю?! Тоді вам сюди: устройство фальцевой кровли технология.
Великий вибір покрівель у тому числі й оцинкована. Якість висока а ціни доступні.

правильне рішення
При виборі покрівельних матеріалів найчастіше звертають увагу на їх вартість, вага, а також ціну монтажу. Тому в приватному будівництві зазвичай використовують відносно легку і недорогу металочерепицю і дещо рідше - бітумну черепицю. Дорога керамічна черепиця - це для тих, хто особливо вимогливий до зовнішнього вигляду свого будинку. Азбоцементний шифер і єврошифер вже застосовуються рідко, хоча і виявляються дешевше всього.
Кліматичні умови також впливають на вибір. «У помірному кліматі, при щорічному перепаді температур в 15-25 ° С, найкраща покрівля - керамічна черепиця, - говорить Вадим Богацький. - Але в нашій країні, з урахуванням кліматичних та економічних особливостей, оптимальною по співвідношенню ціни і терміну служби є металева покрівля ». У кожному регіоні складаються свої покрівельні традиції. Там, де випадає велика кількість опадів, дахи роблять з ухилом більше 35 °, а кроквяну систему посилюють з урахуванням можливої снігового навантаження. А ось жителі сонячного півдня побоюються, що металочерепицю через близькість моря буде роз'їдати корозія, а м'яка бітумна покрівля попросту почне плавитися на сонці. Як бути? Вибирати металочерепицю зі спеціальними покриттями - у кожного виробника можна знайти подібні модифікації. Або придивитися до більш стійкої до високих температур модифікованої бітумної черепиці або черепиці з додаванням резінобітума. Втім, такі покрівельні матеріали доречні не тільки в теплих краях, але й північніше.
дзвін металу
Найбільш популярну в приватному будівництві металочерепицю цінують за невелику вагу, простоту монтажу, тривалий термін експлуатації (до 50 років) і демократичну ціну (від 50 грн. / М2). «Довговічність цього матеріалу залежить від його якості, тому при покупці потрібно переконатися, що на аркушах відсутні подряпини, деформації, вигини і надломи, - рекомендує директор проектної групи« Архиматика »Олександр Попов. - Для використання металочерепиці мінімальний рекомендований ухил покрівлі повинен становити 14 ° при довжині ската 7 м ». Вадим Богацький рекомендує звернути увагу на технічні характеристики матеріалу - його товщина повинна становити від 0,45 мм, а цинкове покриття - від 200 грам на 1 кв. м. Саме такими є європейські стандарти, при яких на металочерепицю дається гарантія 10 років. До недоліків металочерепиці відносять шум під час негоди, а також високу схильність до корозії. Щоб не здригатися від кожного стрибка горобця по поверхні даху, потрібно подбати про звукоізоляцію. «Можете використовувати будь рулонний утеплювач на основі скловолокна, - радить продавець-консультант одного зі столичних будівельних гіпермаркетів. - Адже він не тільки тепло зберігає, але і знижує рівень шуму під час дощу ».
На металевій основі виготовлена також композитна черепиця (від 160 грн. / М2). Її поверхня захищає алюмоцинк, а декоративні властивості забезпечує нанесена зверху крихта з натурального каменю.
гнучкий підхід
М'яка бітумна черепиця імітує різноманітні натуральні поверхні і текстури, а тому виглядає дуже мальовничо на дахах котеджів. Особливо люблять таку черепицю архітектори. Адже нею можна обернути дах самої вигадливої форми. «Бітумна черепиця володіє хорошою шумоізоляцією і герметичністю, невеликою вагою, стійкістю до корозії і до високих і низьких температур, - розповідає Олександр Попов. - Завдяки її фізичними властивостями, з цього матеріалу можна реалізувати самі різні архітектурні рішення. Але якщо черепиця буде покладена неправильно, вона може деформуватися, а в разі поганої якості обрешітки - відірватися під впливом зовнішнього середовища ».
Для пристрою бітумної покрівлі повна обрешетка потрібно обов'язково. Мова йде про брусах, перпендикулярно укладених на крокви. Необхідність такої підготовки робить бітумну покрівлю приблизно на 25% дорожче порівняно з дахом з металочерепиці. В асортименті бітумної черепиці представлені екзотичні лінії з мідним або золотим покриттям за ціною 600-1000 грн. за кв. м. А ось рулонний м'який покрівельний матеріал - євроруберойд - в Україні в приватному будівництві практично не застосовується, так як призначений для плоских дахів, а вони дуже рідко рекомендуються архітекторами для малоповерхових будівель.
Європейська класика
Здавалося б, нічого краще старої доброї керамічної черепиці людство так і не придумало. Вона і довговічна, і естетична, і екологічна. Її низька теплопровідність ідеально захищає від літньої спеки. Але недоліком такої черепиці є велика вага. «Покрівля з натуральної черепиці повинна мати великий ухил, щоб вода могла швидко стікати вниз, не створюючи додаткове навантаження, - рекомендує Олександр Попов. - Дорого обходиться установка. Та й сам матеріал є одним з найдорожчих. Причому в разі поганого випалу черепиця може виявитися недостатньо морозотривкої ».
Дешевше керамічної цементно-піщана або полімерпіщана черепиця (від 70 грн. / М2), але їхній головний якісний параметр - морозостійкість - дуже залежний від дотримання технології виробником і від якості застосовуваних при виготовленні компонентів. З переваг цементно-піщаної черепиці можна назвати те, що її зазвичай фарбують на весь обсяг, тому, на відміну від керамічної, на спилах і ськолах вона не змінює колір.

Просмотров: 1513 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz