При придбанні квартири за кордоном, будь-який українець повинен врахувати той факт, що, купуючи житло за кордоном, йому доведеться мати зв'язок з іншими формами власності на нерухомість.
Покупець може купити квартиру з муніципального фонду. Одним з таких є те, що власникові такої нерухомості не дозволяється надавати її в оренду.
Комерційна власність включає деяку кількість обмежень в експлуатації та розпорядженні майном. А якщо раптом виникне борг перед третьою особою, то в такому випадку кожен член кооперативу буде нести фінансову відповідальність.
Існує два підвиди даної форми власності. Від форм власності на нерухомість будуть залежати права та обов'язки власника.
Громадянин, який хоче купити новострои за кордоном, повинен мати на увазі, що бажаний їм об'єкт він зможе придбати тільки в спільне володіння.
Якщо мова йде про якісь предмети які можна привезти до Росії то все значно простіше.
Якщо наприклад потрібно ви хочете купити та привезти щось із США то заерніться юди: qwintry .
Тут все зроблять за вас за скромну оплату.
Додатково до цього, всі члени зобов'язані робити щомісячний внесок. Другий підвид, кооперативно-державний, має на увазі, що об'єкт наполовину належить покупцеві, наполовину - магістрату. Для цього потрібно набрати як більше інформації про ту країну, в якій ви хотіли б придбати нерухомість в кредит, і чи допускає законодавство даної території вам це зробити.
Однак це теж не погано.
Приміром, на Кіпрі забороняється придбавати більше одного об'єкта. До всього цього, незважаючи на дозвіл придбати нерухомість, існує ряд певних заборон в різних країнах, які можуть спонукати покупців і зовсім відмовитися від покупки на даній території.
Надалі його можна буде зробити приватною власністю. У разі запитань щодо використання та розпорядження об'єктом нерухомості, обидва вирішують їх спільно.
А в Італії не уникнути численних рахунків і податкових виплат. У нього будуть права розпорядження, і він зможе продати квартиру, або подарувати його.
Існує три види власності на нерухомість, які знаходяться на території Російської Федерації: приватна, державна і муніципальна.
Якщо іноземний громадянин вирішив придбати нерухомість йому необхідно врахувати той факт, що не в усіх країнах він може це зробити. Однак поки житло належить державі, покупець буде його орендарем, а не власником.
|