Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Февраль » 4 » Як вибрати міостімулятор
12:37
Як вибрати міостімулятор

Дивлячись на себе в дзеркало, ви вкотре переконуюся, що ваша фігура не ідеальна, і що треба всерйоз братися за її корекцію, щоб до нового пляжного сезону бути в нормі? Для цього в першу чергу слід переглянути свій раціон харчування і частіше заглядати в тренажерний зал або хоча б записатися на курси аеробіки. Прискорити процес корекції фігури можуть допомогти спеціальні пристрої, міостимулятори, за умови їх правильного використання.

Суть роботи міостимуляторів в тому, що вони змушують скорочуватися м'язи за допомогою використання електричного струму. Від пристрою, через прикріплені до людського тіла електроди, імпульси надходять до тієї ділянки, який потребує корекції - плече, хребет, прес, сідничні м'язи і т.д. Міостимулятори (електростимулятори) використовують переважно на опорно-руховому апараті і поперечно-смугастої мускулатури. Миостимуляция може допомогти при дистрофіях м'язів, фіброзних ущільненнях, для зняття больового синдрому в грудному, попереково-крижовому відділі, шиї. Її використовують при ожирінні, початкових стадіях целюліту. За допомогою міостимуляторів можна також розробити м'язи обличчя при паралічі лицьового нерва. Виходячи з проблемної зони, яка потребує корекції, вибирають тип миостимулятора.

Вибрати його можна тут: миостимулятор купить. Інформація про кожен є на його сторінці, присутні практично всі види міостимуляторів.
Міостимулятори бувають різними, вибираючи міостімулятор, слід звертати увагу на частоту і тривалість електричних імпульсів. Треба щоб частоти, на яких буде функціонувати пристрій, не збігалися з природними фізіологічними частотами людських м'язів, які складають від 40 до 630 Гц. Тільки при дотриманні цього правила можна гарантувати, що не буде негативного впливу на їх функції. Частота сигналу миостимулятора повинна бути на рівні 2000 Гц. Це так звана несуча частина електричного сигналу миостимулятора. Для підвищення функціональності і ефективності приладу несучу частину сигналу моделюють, при цьому створюється огинає частина сигналу. В результаті утворюється комплексний сигнал, який відновлює капіляри, оскільки вони працюють на тій же самій частоті. При такому навантаженні м'яз стає міцною, еластичною, що забезпечує узгоджену роботу внутрішніх систем. Виробляється вміння організму пристосовуватися до несприятливих зовнішніх умов.

Перед покупкою миостимулятора зверніть увагу на важливу складову апарату - електроди. У більшості побутових міостимуляторів використовують тканинні самоклеючі провідники струму. Вони незручні у використанні, оскільки збирають піт, жир, лусочки епітелію, солі, а прати їх не можна. Всі ці компоненти при проведенні наступних процедур обов'язково вступлять в контакт з шкірою і можуть викликати штучні опіки. Вибираючи міостімулятор, слід купувати апарат з електродами з неоголенного металу, де в якості ізоляції виступає волога серветка. Також добре служать електроди з вуглецю всередині токопроводящего гумового матеріалу або проста вугільна тканину. Ідеально гладкі електроди дадуть більшу щільність струму на маленькому просторі - прищики, зморшки, розтяжки - це і послужить причиною виникнення опіків.

За принципом дії існує кілька видів апаратів:

1. Стаціонарні міостимулятори. Пристрій складається з процесора, електродів і проводів. Можуть використовуватися електроди трьох різних видів - клейкі гелеві, на притискних ременях, електроди на притискних ременях з вбудованими спонжами.

2. Мобільні міостимулятори, що складаються з процесора, електродів і проводів. Використовуються електроди на притискних ременях і клейкі електроди.

3. Шорти-міостимулятори. Працюють з обмеженою групою м'язів.

4. Пояс-миостимулятор. Моментально готовий до роботи, але стимулює тільки прес та поперекові м'язи.

Невеликий міостімулятор на батарейках з успіхом можна використовувати в домашніх умовах. Перед використанням професійних міостимуляторів слід звернутися за порадою і консультацією до фахівця.

Вартість міостимуляторів досить різноманітна і залежить від потужності процесора, кількості програм, електродів і наявності РК-дисплея.

Просмотров: 446 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz