Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Ноябрь » 7 » Як вибрати наручний годинник?
20:11
Як вибрати наручний годинник?

Незважаючи на те, що зараз людину оточує безліч пристроїв, що показують час, від мобільного телефону до комп'ютера, наручний годинник не втрачають актуальність. Вони не тільки залишаються найбільш зручним способом визначення часу, але і є частиною іміджу, багато говорячи про смаки та уподобання свого власника.
На ринку представлений величезний вибір чоловічих, жіночих і дитячих наручних годинників, їх вартість коливається від декількох сотень рублів до тисяч доларів. На що ж потрібно звертати увагу, щоб вибрати надійні та зручні години, які прослужать вам довгі роки?

Механізм наручних годинників

Механічні годинники приводяться в дію затягнутою пружиною. При розгортанні вони рухає маятник, який, у свою чергу, запускає колісний механізм. Вся ця складна система змушує рухатися стрілки, відлічує години, хвилини і секунди. Механічний годинник потребує періодичного заводу: коли пружина повністю розкрутиться, рух стрілок зупиняється. Нерівномірне розкручування пружини може призводити до похибок у роботі годин, допустима норма – 20 секунд на добу. Для того, щоб уникнути такої значної похибки, багато механічні годинники мають функцію автоматичного підзаводу. Спеціальний пристрій в автоматичних годинах періодично підкручує пружину, це відбувається при русі, коли людина ворушить рукою, на яку надітий годинник. Якщо годинник лежать нерухомо, автопідзавод працювати не буде. Цю функцію зазвичай мають чоловічі наручні годинники, оскільки додатковий пристрій істотно збільшує розмір корпусу. Механічні годинники – самі довговічні. При правильному догляді такий механізм може служити багато десятиліть.
Кварцові годинники працюють на батарейках. Найчастіше це маленькі «таблетки», є моделі на сонячних батарейках. Колісний механізм в таких годинах приводиться в рух з допомогою кварцового кристала, який представляє собою електронний генератор, подає регулярні коливальні імпульси, що передаються стрілок годинника. Цей механізм не вимагає підзаводу, він однаково стабільно працює, коли годинник знаходяться на руці або лежать на полиці. Допустима похибка кварцових годин складає 20 секунд в місяць, це набагато менше, ніж у механічних. Єдиним мінусом є те, що з часом кристал деформується, точність ходу годинника порушується. Однак до того, як годинник починають помітно поспішати, проходять довгі роки.

Замовляйте наручні годинники в інтернет магазині аксесуарів: mydevice.com.ua/.

Циферблат наручного годинника

Циферблат – це головна візуальна складова годин, від його дизайну багато в чому залежить зручність користування цим аксесуаром. Циферблат механічних годинників має 2 або 3 стрілки, кварцові годинники можуть мати як циферблат зі стрілками, так і електронний дисплей, на якому час показується за допомогою мінливих цифр. Є гібридні моделі, циферблат яких має стрілки і одне або декілька електронних віконець.
Особливу увагу потрібно приділити матеріалу, яким захищений циферблат. Найбільш міцним і надійним є искуссвтенный сапфір, його неможливо подряпати або розбити, але і вартість таких годин дуже висока. В годинниках середньої цінової категорії використовують кришталь або мінеральне скло. Дешевий годинник комплектуються пластиковим покриттям циферблата, на якому досить швидко з'являються подряпини і помутніння.
Корпус наручних годинників
Надійний і зручний корпус не менш важливий, ніж правильний циферблат, тому що він захищає точний і крихкий механізм годинника. Для виготовлення корпусу використовуються різні матеріали, які суттєво впливають на вартість виробу.
Найбільш дорогі моделі престижних брендів роблять з титанових сплавів, це легкий, міцний і найбільш довговічний матеріал, що не піддається негативному зовнішньому впливу. Відмінно зарекомендували себе корпусу з нержавіючої сталі і латуні, вони мало поступаються титановим по міцності. Годинник з металевим корпусом зазвичай не покривають напиленням, вони самі по собі виглядають дорого і стильно. Як варіант, можна вибрати міцне покриття з чорного хрому або подвійну позолоту з PVD або технологією IPG. Інші варіанти дуже недовговічні. Навіть якщо лакове покриття на вітрині виглядає дуже привабливим, через пару місяців вона стирається і зовнішній вигляд годинника значно погіршується, а нікелеве покриття при контакті зі шкірою може викликати алергію.
Дешевше коштують годинники з пластиковим корпусом, але тут важливо звертати увагу на якість пластику. Виробники зі світовим ім'ям, такі як Casio, використовують високоякісну пластмасу, технологія виготовлення якої запатентована і тримається в секреті. Такий матеріал, хоча і поступається дорогим металам по міцності, проте здатний надійно прослужити багато років. Дешеві пластикові годинник невідомих виробників не можуть похвалитися такими ж хорошими якостями пластмасового корпусу. Також недовговічні алюмінієві годинник китайського виробництва: м'який метал легко деформується, від нього можуть залишатися сліди на шкірі.
Кріплення замок
Корпус годинника з'єднується з браслетом з допомогою «вушок». У них можуть вставлятися гвинтові палички, це найменш надійний варіант. Браслет може кріпитися за допомогою крихітних карабінів, які є елементом дизайну і часто використовуються в жіночих годинах. Найбільш надійним способом є гвинтові з'єднання, які мають свої особливості для кожного бренду.
Дуже важливо вибрати хороший браслет замок. Найбільш популярним варіантом є кліпса-автомат, яку називають «метелик». Він складається з трьох ланок, майже непомітний і міцно фіксує годинник на руці. Інші хороші варіанти – замок з фіксатором і дубльований замок.
Додаткові функції наручних годинників
Показ точного часу – головна, але не єдина функція годин. Виробники роблять все, щоб користування цим аксесуаром було максимально зручним. Не весь набір функцій є необхідним для кожної людини, тому потрібно визначити, якими з них ви будете користуватися, а без чого можна обійтися.
Підсвічування. При натисканні на кнопку циферблат на кілька секунд підсвічується певним кольором. У кварцових годиннику використовується світлодіодна, напівпровідникова або електролюмінесцентна підсвічування, механічних стрілки покривають спеціальним люмінесцентним речовиною, яка світиться в темряві.
Календар. У спеціальному віконці на циферблаті виводиться дата, яка змінюється автоматично. Як варіант, календар може бути реалізований у вигляді другого маленького циферблата, його стрілки вказують число і місяць. У механічних годинниках система календаря реалізована досить складно, а кварцові надають безліч варіантів настройки показу календарної дати. Цікавою, але малокорисною функцією є показ місячного календаря.
Будильник. Майже всі кварцові годинники мають функцію будильника, а у механічних годинниках для цього робиться окрема заводна головка. Оскільки вбудувати будильник механічні годинники набагато складніше, ця функція збільшує їх вартість.
Хронограф. Це додаткова незалежна система відліку часу, яка показує проміжки часу, подібно таймеру і секундоміром. Він виглядає як окремий маленький циферблат або лічильник, який можна запустити, зупинити, обнулити.
Індикатор запасу ходу показує, скільки часу залишилося до зупинки годин: розрядки батареї в кварцових годинниках або розкручування пружини в механічних.
Захист корпусу. Деякі моделі мають додатковий захист від вологи, підвищену ударостійкість, проте навіть це не гарантує повну безпеку годин в несприятливих умовах. Потрібно враховувати, що механічні годинники більш чутливі до погодних і атмосферних умов, ніж кварцові.
Як вибрати наручні годинники
Вибір дизайну циферблата – особиста справа кожного. Комусь подобається строгий і лаконічний зовнішній вигляд, комусь до душі складна конструкція з безліччю додаткових функцій. Головне – не забувайте, що годинник повинні бути не тільки красивими, але і зручними у використанні, щоб одного побіжного погляду було достатньо для визначення точного часу. Це ж відноситься до розміром і формою корпусу. Чоловічі годинники більш консервативні, зазвичай вони виконані в прямокутною, квардатной або круглої форми. Дизайн жіночих, підліткових і дитячих годин відрізняється великою різноманітністю. У будь-якому випадку, варто поцікавитися вагою годин, щоб при тривалому носінні вони не викликали дискомфорт. Габарити годин повинні соответстовать розміру руки: на тонкому і тендітному зап'ясті занадто масивний годинник виглядають грубо і неохайно, а маленькі годинник на ширококостном зап'ясті ще більше підкреслять товщину руки.
Бажано, щоб браслет збігався з стилую з корпусом. До класичного металевому корпусу добре підходить браслет з металу такого ж кольору або зі шкіри благородних відтінків. Натуральна шкіра виглядає дорого і ефектна, але такі ремінці потрібно міняти раз в 2 роки, оскільки матеріал швидко втрачає еластичність, браслети з титану, нержавіючої сталі і латуні дуже довговічні, вони не схильні до механічних пошкоджень. У жіночих годинах браслет виконує декоративну функцію, не менш важливу, ніж основна функція циферблата, тому зручність тут іноді відходить на другий план. Браслети з латуні і золота бувають самих різних форм, ці метали добре піддаються формуванню, однак м'яка латунь легко деформується, а золото не тільки коштує дуже дорого, але і має значну вагу. У будь-якому випадку, варто переконатися, що застібка міцно і надійно закріплює годинник на руці. Бажано, щоб конструкція браслета дозволяла прибирати або додавати ланки, регулюючи довжину ремінця.

Просмотров: 781 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz