Понедельник, 23.12.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Ноябрь » 6 » Як вибрати наручний годинник / Как выбрать наручные часы
23:42
Як вибрати наручний годинник / Как выбрать наручные часы

Життя сучасної людини відрізняється швидкими темпами і прагненням завжди йти в ногу з часом, а тому просто необхідно вміти і мати можливість контролювати цей самий час. Саме тому у кожної сучасної людини обов'язково повинні бути наручний годинник. При цьому варто відзначити, що годинник давно вже перестали вважатися виключно приладом для відліку часу - це ще й сучасний модний аксесуар, що дозволяє зробити образ людини повним, відобразити його індивідуальність.

Як правило, збираючись придбати годинник, людина в першу чергу цікавиться їх дизайном, зовнішнім виглядом. Визначитися з цим параметром труднощів не становить. Набагато складніше розібратися з різними функціями, оскільки багато сучасні моделі годин оснащені такою складною "начинкою", що зрозуміти і дізнатися всі їхні властивості - завдання не з простих.

Одні тільки терміни здатні ввести в оману: хронограф, хронометр, скелетон, турбійон і багато іншого. Що ж вибрати і як не прогадати?

Годинниковий механізм
Найголовніше у всіх годиннику - це механізм. Всі годинники можна розділити на кварцові і механічні. Чим же вони відрізняються і що віддати перевагу?

Класика годинної майстерності - це механічні годинники. Це всім нам добре знайомі шестерінки, які постійно рухаються і змушують годинник працювати. Джерело енергії в таких моделях - пружинний механізм. За допомогою заводної головки ми закручуємо пружину, а вона потім розкручується і приводить в рух зубчастий барабан, і весь механізм в цілому. Через те, що пружина розкручується нерівномірно, механічний годинник іноді мають невелику неточність ходу.

Вибираючи механічний годинник, варто знати і про те, що серед цієї групи виділяють також моделі з ручним і автоматичним заведенням. У разі автоматичного підзаводу годинник заводяться від коливальних рухів вашої руки. Однак для цього потрібно носити їх не менше 8:00 щодня. Тому при виборі важливо врахувати, як часто ви збираєтеся носити годинник. Якщо ви плануєте надягати їх у міру необхідності, то краще підібрати собі модель з ручним заведенням. Якщо ж ви носите годинник щодня, то вам більше підійде модель з автоподзаводом. Дуже зручні моделі з автопідзаводом, в яких є додаткова функція ручного підзаводу.

У кварцових годинниках механізм працює від батарейки. У таких моделей неточність ходу менше, їх не потрібно заводити. Здавалося б, - це ідеальний варіант, і дивно, чому механіка все ще випускається. Однак саме механічний годинник цінуються вище. Механічні годинники - це щось живе, створене з душею. Кварцові ж моделі вважаються більш сучасними, високотехнологічними і ... безликими.

Вибираючи кварцові годинники, важливо знати, що є моделі на звичайній батарейці, яку доведеться міняти через кілька років, а є моделі з сучасними видами харчування. Так, в деяких моделях є сонячна батарея. Однак такий годинник не дуже підходять для людей, звиклих носити одяг з довгим рукавом.

Дуже важливо, вибираючи будь-які годинники, звертати увагу на виробника механізму. Перевірені відомі виробники - це гарантія довгої роботи ваших годин.

Матеріал корпуса
Наступний момент - матеріал, з якого виготовлений корпус годин. Варіантів насправді дуже багато. Можна підібрати корпус годин з пластику. Такий варіант відрізняється невисокою ціною, але при цьому ще й ламкістю і недовговічністю. Корпус з аллоя (сплав алюмінію і цинку) теж недорогий варіант, що відрізняється невеликою вагою, але при цьому він легко дряпається, досить швидко зношується і вимагає додаткового захисного покриття. Крім того, такий матеріал може викликати алергічні реакції. Корпуси з латуні - недорогі, досить міцні, проте вимагають захисного покриття, оскільки окислюються.

Корпус годинника з нержавіючої сталі - гіпоалергенний, міцний, досить важкий. Це оптимальне співвідношення ціни і якості. При тривалій експлуатації годин на сталевому корпусі можуть з'явитися подряпини, але їх без зусиль можна усунути методом полірування.

Корпус з титанового сплаву дряпається легше, ніж сталевий, гіпоалергенний і має невелику вагу. Крім того, титанова кришка, якщо її тривалий час не відкривати, може просто прирости до корпусу годинника.

Корпус з дорогоцінних металів підкреслює статус власника годин, однак легко дряпається. Крім того, срібло окислюється, і за ним необхідний відповідний догляд.

Керамічний корпус стійкий до пошкоджень, гіпоалергенний, але по вазі такі годинники важче багатьох інших.

Який з усіх цих корпусів перевагу - справа виключно ваше. Та й матеріал корпусу рідко кого цікавить, оскільки зазвичай вибирають не корпус, а модель годинника. Важливо лише пам'ятати, що годинник з міцніших матеріалів (сталь, кераміка, титан) прослужать вам набагато довше.

IPG і Swarovski
У багатьох моделей годинника є покриття. Воно відіграє захисну роль - захищає годинник від різних механічних і хімічних впливів, а також виконує декоративну функцію. Так, наприклад, золоте покриття надає годиннику відтінок розкоші.

Покриття бувають різні. Нікелеве покриття зазвичай використовують для проміжного шару. Оскільки нікель може викликати алергічні реакції, його не використовують при виготовленні високоякісних годин.

Хромове покриття дуже схоже за своїми властивостями на нікелеве і теж не використовується в дорогих годинниках.

Титанове покриття відрізняється гіпоалергенність і надійно захищає корпус від механічних пошкоджень. Титанове покриття може бути і проміжним - перед нанесенням шару золота.

Керамічне покриття відрізняється своєю міцністю і стійкістю до появи подряпин, а також гіпоалергенність.

Золоте покриття наноситься різними методами - гальванічним, а також за технологіями PVD і IPG.

Покриття, нанесене гальванічним методом, не відрізняється високою стійкістю і довговічністю, оскільки в цьому випадку спостерігається недостатня адгезія.

PVD-напилення - це надійне і міцне нанесення покриття в декілька шарів. Таке покриття надійно захищає корпус від корозії і служить досить довго.

IPG-напилення - це іонне покриття золотом. В даному випадку напилювання наноситься з підкладкою, або з проміжним шаром. Покриття відрізняється високою зносостійкістю і відмінними антикорозійними властивостями.

Крім золотого й інших варіантів покриттів, деякі моделі прикрашають циркону, фіанітами і кристалами Swarovski. Така інкрустація надає годиннику блискучий зовнішній вигляд.

Форма годин
Форму годин кожна людина вибирає на свій смак. Одні вважають за краще мініатюрні годинки, іншим більше до душі великий циферблат. Вибираючи модель з нестандартною формою корпусу, важливо розуміти, що в цьому випадку дізнатися, котра година, вам буде не так вже й просто. Такі годинники часто більше є стильним аксесуаром.

Вибираючи форму годин, найголовніше - підбирати модель за розміром зап'ястя. Для володарів тонкої кисті більше підійдуть моделі невеликого розміру, і навпаки.

Сьогодні в моді незвичайні варіанти, які отримали назву "скелетон", оскільки крізь практично прозорий корпус можна бачити, як працює механізм годинника.

Замовляйте оригінальні годинники на сайті: http://kronos-shop.com.ua/patek_philippe/.

Ремінець або браслет?
Вибрати ремінець або браслет - це залежить виключно від ваших смакових уподобань. Варто знати, що ремінці та браслети бувають пластикові, силіконові, текстильні, каучукові, шкіряні, з нержавіючої сталі, дорогоцінних металів, титану або кераміки.

Силіконові і пластикові ремінці - це м'якість, легкість, невисока ціна і недовговічність.

Шкіряний ремінець - це універсальний варіант, прекрасно гармоніює з будь-якою моделлю годин. Це різноманіття колірних рішень, зручність і м'якість. Деякі ремінці зі шкіри відрізняються своєю недовговічністю. Однак у разі потреби шкіряний ремінець можна без зусиль поміняти на новий.

Каучуковий ремінець виглядає дуже стильно, за своїми характеристиками не поступається шкіряному, але підходить більше під сучасні моделі годин. При цьому каучуковий ремінець теж не відноситься до довговічним варіантами.

Великою популярністю користуються металеві браслети. Цей варіант можна назвати безпрограшним, оскільки сталевий браслет може стати справжньою окрасою годин, відрізняється своєю функціональністю і довговічністю. Єдина проблема полягає в тому, що браслети, що складаються з великої кількості з'єднаних елементів, частіше ламаються.

Ідеальний варіант - коли ланки браслета виконані методом штампування або лиття, а не із сталевого профілю.

У жіночих моделях часто використовують браслети з латуні, оскільки цей матеріал дає можливість виготовляти надзвичайно красиві вироби. Однак такий варіант не підходить людям, страждаючим алергічними реакціями.

Чоловічі браслети часто виготовляють із сталі, іноді з титану. Можна зустріти і браслети з дорогоцінних металів, але вони відрізняються великою вагою, що не дуже зручно для щоденного носіння годин.

Застібки
Вибираючи застібку для годинника, найважливіше - звернути увагу на її зручність і надійність. Видів застібок не так вже й багато. Класична застібка виконана у вигляді звичайної пряжки, і зазвичай її використовують у годинах з шкіряним ремінцем. Це надійний варіант, який ніколи не підведе. Проте варто пам'ятати, що пряжка недовговічна, і з часом її доведеться замінити.

Розкладається застібка повністю не розстібається. Вона складається з 3 частин, і коли годинник розстебнуті, браслет стає довшим, даючи можливість просунути або витягнути руку. Це дуже практичний і зручний варіант. Крім того, таку застібку дуже легко застібати однією рукою. Але якщо у вас тонка витончена рука, то така застібка може не підійти - годинник будуть прилягати до неї недостатньо щільно, рівно і красиво.

Застібка-метелик складається з трьох ланок. Вона розкладається як крила метелика, а коли ви її застебнете, практично повністю ховається браслетом. Це дуже елегантний, стильний і зручний варіант, що відрізняється до того ж своєю надійністю.

Моделі годин на каркасному браслеті часто йдуть без застібки.

Скло
У годинниках використовуються різні види стекол: пластикові, мінеральні, сапфірові, або комбіновані. Яке ж краще?

Пластикове легко дряпається, але розбити його дуже важко. Подряпини можна прибрати методом полірування. Такі стекла зазвичай встановлюють в недорогих спортивних годинах.

Мінеральне скло теж досить легко можна подряпати, через що з часом воно може стати тьмяним і матовим. Таке скло розбити легше, ніж пластикове, але складніше, ніж сапфірове. Як правило, для додання мінеральному склу більшої міцності, на нього наносять захисне покриття.

Найдорожчий варіант - сапфірове скло. Воно виготовляється з штучного сапфіра. Таке скло відрізняється твердістю і блиском, його неможливо подряпати, проте при сильному ударі воно може розсипатися на дрібні шматочки.

Вдалий варіант - комбіноване скло. У ньому злилися воєдино найкращі якості сапфірового і мінерального скла: воно міцне, його важко подряпати, а за вартістю такий варіант вигідніше сапфірового.

Часто на скло наносять покриття антивідблиску - воно дозволяє побачити мітки і стрілки навіть при яскравому світлі. Може наноситися на скло і водовідштовхувальне покриття.

Функції годинника
Сьогодні годинник - це часто багатофункціональний прилад, який полегшує життя людини. У багатьох моделях є функція визначення поточної дати, місяця, року, дня тижня. Все це можна побачити в невеликих спеціальних віконцях, які часто роблять у вельми оригінальному вигляді.

Дуже корисна функція - підсвічування. Завдяки їй стежити за часом можна навіть у повній темряві. Також досить практична функція - вбудований будильник.

Якщо ви любите подорожувати, то вам буде корисна функція відображення часу в декількох часових поясах.

Хронограф або хронометр
У деяких моделях є така корисна функція, як хронограф. Завдяки їй у вас буде можливість фіксувати певні проміжки часу. Це самостійний механізм у годиннику, який ніяк не впливає на їх основну роботу. Як правило, показання хронографа виводяться на окремому невеликому циферблаті.

Для запуску хронографа і обнулення його свідчень на корпусі годинника є спеціальні кнопки. Зазвичай хронограф корисний людям, пов'язаним зі спортом, хоча в нагоді може кожному. А що ж таке хронометр?

Хронометр - це виключно точні годинники, що пройшли обов'язкову сертифікацію. У таких годин похибка ходу не перевищує + 4 / -6 секунд на добу. Цікаво те, що для отримання цього почесного звання кожен екземпляр годинника повинен пройти відповідну перевірку!

І ще один цікавий термін - "турбійон". Це спеціальний пристрій, мета роботи якого - підвищення точності ходу годинникового механізму за рахунок подолання гравітаційної сили. Щоб добитися цього, весь годинниковий механізм встановлюють на турбійони (спеціальній платформі), який обертається навколо своєї осі. Такі годинники відрізняються своєю точністю і високою вартістю, оскільки є справжнім витвором годинникового мистецтва.

Водонепроникність
Деякі моделі годин володіють певним рівнем водозащити. Значення цієї характеристики годин зазвичай можна побачити на зворотному боці корпусу. Якщо ви побачите напис "WR", то це означає, що в даних годиннику допустимо вимити руки або опинитися під дощем. З WR30 вже можна прийняти душ або зробити генеральне прибирання. З WR50 цілком можна плавати, але не пірнати. З WR100 і WR150 можна вже і пірнати, але не занурюватися з аквалангом. WR200 - це вже дуже хороший рівень водозащити.

Вибираючи годинник, пам'ятайте про всі ці характеристиках, але не забувайте і про найголовніше - обрана вами модель повинна бути вам до душі і приносити виключно позитивні емоції.

Просмотров: 843 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz