Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Апрель » 20 » Як вибрати посуд для мікрохвильовки
20:52
Як вибрати посуд для мікрохвильовки

Отже, вітаємо, Ви придбали нарешті СВЧ-піч. Ми не сумніваємося, що з плином часу Ви сповна оціните цей прекрасний прилад. Але, щоб спілкування з чудо-пічкою обійшлося без розчарувань, необхідно відразу розібратися з деякими нюансами

Що мікрохвильовій печі не підходить.

Зупинимося на цьому зовсім коротко. Зрозуміло, не підходить металевий посуд і посуд з окремими металевими деталями. Метали непроникні для мікрохвильового випромінювання, зате в них може індукувати високочастотний струм, що викликає іскріння і навіть дугового розряд - це здатне за лічені секунди зіпсувати вашу піч. На посуді не повинно бути візерунків з фарби, до складу якої входять метали - з тієї ж причини. Буває, що збляклий золотистий обідок на старій тарілці поводиться «пристойно», тоді власник мікрохвильовки розслабляється і вирішує, що може дозволити собі і далі ігнорувати інструкції. Так ось - НІ!

Будьте також обережні з такою популярною зараз багато розфарбованої китайської фарфоровим посудом - вона нерідко містить металізовану фарбу, причому візерунки з такої фарби бувають матовими, що спочатку може ввести в оману. Також не можна використовувати в мікрохвильовці нетермостойкіе пластиковий посуд і легкоплавкую посуд з меламіну - вона дуже схожа на порцелянову, але набагато легше.

І - увага! -хрусталь. Чим якісніше кришталь, тим вищий відсоток свинцю, а то і срібла, в ньому міститься. До того ж товщина стінок гранованою кришталевого посуду неоднорідна, це призводить до неоднакового нагрівання і виникненню напруг - кришталевий стакан прямо в грубці може розсипатися на дрібні шматочки.

Який же посудний мінімум потрібно для початку?

В ідеалі це тарелка для микроволновки Samsung. Вона буде практично універсальна. Оскільки більшість страв можна гріти саме в ній.

Давайте визначимося.
У більшості випадків грубка купується для того, щоб розігрівати в ній готову їжу, причому частіше це робиться в тому посуді, з якої передбачається є. Радимо мати на увазі - популярний в народі недорогий товстостінний фаянс підходить для цього досить умовно, хоч він і вважається придатним для мікрохвильової печі. Швидше за все, вам доведеться зіткнутися з наступним: суп в глибокій, пекуче-гарячою тарілці недостатньо гарячий. Справа в тому, що фаянсовий і глиняний посуд поглинають досить багато мікрохвильового випромінювання, замість того, щоб безперешкодно пропускати його до продукту. Тому для швидкого розігріву порції супу куди більше підійде тонкостінна порцеляновий або фаянсовий тарілка. (Ще краще - скляна миска або, наприклад, спеціальний пластиковий контейнер).

До сих пір ми вели мову про звичайну посуді. Про ту, яку не потрібно купувати спеціально, вона є в кожній кухні незалежно від наявності мікрохвильовки.

Посуд, скляна, фарфорова і керамічна, що не призначена спеціально для мікрохвильових печей, під впливом НВЧ-випромінювання може куди швидше прийти в непридатність, придбати непотрібну крихкість і розбитися в невідповідний момент, а то і тріснути прямо в процесі приготування страви. Якщо вже ви витратилися на покупку СВЧ-печі, варто розщедритися ще зовсім трохи придбати кілька спеціально призначених для неї посудин. До того ж зазвичай такий посуд чудово виглядає, в ній приємно не тільки готувати, але і подавати їжу на стіл.

Для початку багато не потрібно, повірте!

Почніть з одного жароміцної скляної або склокерамічною каструлі ємністю, скажімо, 1.7-2 л., Злегка розширюється догори, обов'язково з кришкою. Це універсальна річ, в якій можна приготувати все! Супи, другі страви (запекти м'ясо, рибу, сосиски, гриби, картопля, омлет - безліч варіантів), коржі для торта (всього лише за 4-8 хв), за кілька хвилин запекти яблука або інші фрукти, і т. П. торт, випечений не в спеціальній формі, а в такій каструльці, виходить майже круглої форми, що, до речі, навіть цікаво. Майте на увазі, така каструля з кришкою - це фактично дві рівноцінні посудини, а роль кришки кожен раз може грати то глибока, то дрібна частина - за потребою. Маючи всього лише одну таку каструлю, можна сміливо вирушати в будь-які кулінарні експерименти з мікрохвильовою піччю.

Для готування в СВЧ-печі краще придбати круглу, в крайньому випадку - овальні посудини. Квадратна посуд, треба визнати, цікавіше виглядає, але мікрохвилі в ній будуть розподілятися нерівномірно, і по кутах блюдо може пересохнути або підгоріти.

Жароміцну скляний посуд не так-то просто розбити (якщо, звичайно, ви спеціально не поставив собі таку мету). Більш реальна небезпека - різкі перепади температури .. Не варто наливати холодну воду в розігріту каструлю, ставити вийняту з печі каструлю на холодну поверхню, в тому числі і в розлиту на столі калюжу, ставити холодну каструлю на відкритий вогонь газової плити або в розігріту духовку ( якщо ви використовуєте її не тільки в мікрохвильовій печі)

Цього недоліку позбавлена ​​термостійкий пластиковий посуд для СВЧ-печей, поліпропіленова і поліамідна, придатна для температур від - 40 до + 140 ° С. Не забудьте переконатися, що на ній є клеймо, яке підтверджує термостійкість. У такому посуді зручно розморожувати і підігрівати, можна готувати, дотримуючись при цьому обережність - жири і цукор легко розігріваються понад допустимого і можуть деформувати пластик. Тобто, можна без проблем приготувати в пластиковій ємності картопля та інші овочі без жирів, спекти кекс до сніданку, а ось, наприклад, готувати курку або картопля в майонезі і запікати яблука з цукром - краще не ризикуйте. Для цього ідеальна скляна або керамічний жароміцний посуд.

Одноразова картонна посуд з термостійким покриттям може використовуватися для розігріву їжі. Булочки, пиріжки, сосиски бутерброди можна розігріти в пергаменті і паперовому пакеті. Цілком можна розігрівати випічку, загорнувши її в лляну або бавовняну серветку, щоб не пересохли - тут важливо бути обережним, тому що і папір, і тканина - легко займисті матеріали.

У спеціальних пластикових пакетах для запікання можна готувати м'ясо і овочі не тільки в духовці, але і в мікрохвильовці, але не забудьте проколоти пакет зверху в 2-3 місцях, інакше не уникнути вибуху. Це попередження стосується й звичайній плівці, в яку, наприклад, загорнута розморожувати курка.

Нещодавно з'явився новий вид пластикової плівки, пропускаюшій повітря, спеціально для мікрохвильовки - «прозора фольга». У неї можна загортати продукти, що захистить їх як від пересихання, так і від вибуху.
Поради щодо вибору посуду для мікрохвильової печі

Отже, підіб'ємо підсумок.

Крім підходящої посуду, яка у вас вже є, придбайте:
1 жароміцних скляну каструлю об'ємом 1, 7 літра (увійшовши у смак, ви самі зрозумієте, що потрібно ще)
2-3 пластикових контейнера від 0, 75 л і більше - на ваш розсуд. У них можна поставити їжу в холодильник, а потім розігріти, можна заморозити - варіантів маса.
Не завадять плівка для харчових продуктів, пакети або рукава для запікання, папір для випічки, «прозора фольга» одноразова термостійкий посуд. Але вони можуть і ніколи не знадобитися.

Все залежить від вас.

Просмотров: 594 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Апрель 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz