Кухликом ароматного гарячого чаю так приємно насолоджуватися у холодну пору, особливо, відпочиваючи на природі, коли немає часу і бажання збирати дрова для розпалювання вогнища та приготування чого-небудь хорошого. Потреба зростає в рази, якщо мова йде про приємне проведення часу і фізичних «інвестиції». В таких умовах кафе може знаходиться за кілька кілометрів від місця відпочинку. Саме тому дуже важливо мати під рукою якісний і зручний термос.
Про різноманітті термосів не варто говорити, зважаючи на те, що принцип їхньої дії практично ідентичний. Який же термос придбати і як правильно його придбати?
На що звертають увагу професіонали в першу чергу?
Сьогодні хотілося б звернути увагу на особливості вибору термоса конкретно для чаю. Вся складність вибору полягає в тому, наскільки добре людина підкований в питанні виконання і придбання певного товару.
Якщо ви нічого не розумієте в термосах, то практично з 100% вірогідністю можна стверджувати, що консультанти «впарити» той товар, який професіонали називають «ширвжитком».
Замовляйте термос для дытей тут: термос детский купить.
Основні параметри при виборі чайного термоса:
візуальна концепція термоса;
об'єм виробу;
матеріали, з яких виготовлена внутрішня колба і зовнішня частина.
Не менш важливо знати основну мету придбання термоса:
для тривалих походів;
для заміських виїздів на пікнік;
для подорожей на велосипеді.
Якщо ваша основна мета це приємне проведення часу з дітьми далеко від міської суєти, зупиніть вибір на виробах великого об'єму, оскільки малюкам потрібно багато рідини, особливо, після активних ігор на свіжому повітрі. Для прогулянок на велосипеді потрібно вже більш простий варіант термоса, який професіонали називають «трьома ковтками». Що стосується походів в гори, то тут слід керуватися власними критеріями, оскільки для багатьох надмірна вага неприпустимий.
Матеріал термоса
З цієї статті ви дізнаєтесь:
Матеріал термоса
Матеріал внутрішньої колби
Визначаємося з об'ємом
Переважна більшість мандрівників традиційно вибирають металеві термоси, в силу того, що вони здатні утримувати температуру чаю найдовше. Пластикові вироби дуже швидко віддають тепло в навколишній простір.
Не слід виключати можливість падіння термоса або людини на нього. У будь-якому з цих випадків пластиковий термос може потріскатися. Металеві вироби забезпечують виняткову збереження, вони не схильні до корозії. І ще одна важлива рекомендація – відстань від дна колби до резервуара з гарячим чаєм повинно бути якомога більше, з огляду на те, що в такому випадку рідина буде остигати довше.
Матеріал внутрішньої колби
Внутрішню частину термоса прийнято виготовляти з наступних матеріалів:
пластик;
метал;
скло з відбиваючим ефектом.
В цьому аспекті вибір очевидний – скло з відбиваючим ефектом. Дуже важливо не вестися на всілякі хитрощі низькокваліфікованих фахівців і консультантів, які стверджують, що скло – дуже крихкий матеріал. Від металевих варіантів слід також відмовитися, оскільки існує висока ймовірність утворення іржі, їм потрібно регулярне миття.
Відповідні вироби користуються малою популярністю у професіоналів.
Кілька аргументів на користь дзеркальних колб:
скло в 3 рази довше утримує тепло чаю (якщо проводити порівняння з пластиком);
штучні матеріали вступають у хімічні реакції при впливі високої температури.
Відомо, що в Туреччині категорично заборонено продавати чай у пластиковому посуді, оскільки це вірний крок на шляху до онкологічних захворювань.
Визначаємося з об'ємом
Цей критерій залежить від особистісних потреб людини. Для нетривалих піших прогулянок можна обмежитися виробом невеликого обсягу. Оптимальний варіант – мати під рукою кілька термосів для кожної конкретної ситуації. У нашому світі все диктують мінливі обставини.
Не меншої уваги заслуговує і кришка термоса. В обов'язковому порядку оцініть її герметичність, відсутність будь-яких люфтів, а також щільність закриття. Зверніть увагу на маркування виробу, де повинно бути вказано приблизний час збереження чаю в певних температурних критеріях. Більшість сучасних виробників гарантують температуру рідини не нижче +70 градусів в певний період часу.
На практиці чим більше буде обсяг термоса, тим менше буде остигати рідина.
|