Алкоголізм сьогодні - біда мілілонов людей по всьому міру.Прічіной тому є те, що алкогольна залежність починається непомітно, а коли людина усвідомлює, що залежимо - вже занадто пізно щось міняти і потрібно серйозної леченіе.Лучше звичайно взагалі не починати вживати алкоголь - але якщо це неможливо (як це часто буває) - то даний тест допоможе вам визначити залежні ви від алкоголю або п'єте в нормальних кількостях, і якщо залежні, то наскільки, що допоможе у випадку реальної небезпеки алкоголізму скорегувати своє споживання алкоголю і уникнути можливих негативних наслідків .
Перевірити можна тут: http://psicoterapia.ru/testy.
Психологічний тест покаже всю правду.
Алкогольну залежність можна виявити ще в дитячому віці
Механізм будь-якої залежності абсолютно однаковий. Кожне захворювання, пов'язане із залежністю, формується у зв'язку з накопиченням чинників ризику.
У програмі "Ранок Росії" головний нарколог Міністерства охорони здоров'я РФ Євген Брюн розповів про те, що є два гена, які абсолютно точно підвищують ризики алкогольної залежності - це високий рівень дофаміну, генетично запрограмований, і низький рівень серотоніну.
Дофамін відповідає за пошук новизни і ризикованих ситуацій, а серотонін за стресостійкість, уточнив Євген Брюн. Зараз Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку готове до того, щоб почати генетичні консультування, підкреслив він. "На сьогоднішній день це поки штучні речі, але скоро вони будуть поставлені на потік. Можна буде дізнатися, причому ще в дитинстві, до чого є генетична схильність", - пояснив директор Московського науково-практичного центру наркології.
Однак, за його словами, це тільки частина проблеми. "Якщо дитина або підліток не включається в алкогольну субкультуру, як правило, це маргінальна алкогольна субкультура, то алкоголізму і не буде, тому що обов'язково потрібно, щоб хтось навчив", - констатував Євген Брюн.
При цьому якщо в сім'ї дитина звикла спілкуватися зі своїми батьками, розмовляти з ними, обговорювати якісь проблеми, то у батьків з'являється інструмент впливу, переконання дітей про те, що можна вживати, що не можна, резюмував експерт.
Євген Брюн розповів, що збільшення споживання алкоголю і наркотиків йде після Другої світової війни в усіх країнах абсолютно однаковими темпами. "Люди хочуть отримувати задоволення, але не вміють правильно це робити", - зауважив він, підкресливши, що якщо людина відповідально ставиться до себе, сім'ї, до суспільства, тоді згубної залежності можна уникнути.
|