Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Ноябрь » 3 » Пряжа для машинного в'язання
01:06
Пряжа для машинного в'язання

Напевно, ви помічали, що використовуючи таку пряжу, деталі пов'язаних виробів часто не відповідаю викройкою. 
В'язальна машина дуже чутлива до натягнення нитки і якості пряжі. 
Для того, щоб пряжа рівномірно провязывалась машиною, не утворюючи потовщень і інших дефектів полотна, краще використовувати пряжу на бобінах. 
Тонкі нитки пряжі на бобіні еластичні, мають рівномірну товщину і не змінюють довжину петель під час в'язання. Якщо необхідно зробити пряжу з таких ниток на бобінах товщі, то вони складаються разом, утворюючи необхідну товщину пряжі для машинного в'язання.

1. Для якісного в'язання на машині потрібна рівномірно намотана пряжа

Підготовка пряжі для в'язання
Одним з головних показників якісного в'язання на машині є рівномірна намотування пряжі. 
Намотування пряжі не завжди відбувається легко, особливо якщо для цього використовувати пристосування старого, ще радянського зразка. Тому, якщо вам часто доводиться намотувати пряжу в мотки, купіть в першу чергу гарне сучасне пристосування для змотування пряжі, може бути навіть з електроприводом.
З фабричних клубків пряжі для ручного в'язання в'язати не рекомендується ще і тому, що нерівномірний схід нитки з мотка іноді стає причиною її обриву і появи багатьох дефектів в'язання, таких як ущільнення окремих ділянок вироби, перекіс і невідповідність отриманих розмірів розрахунками кількості рядів та ін.

Замовляйте пряжку тут: пряжа для вязания оптом Украина. Висока якість за доступною ціною.

2. Ідеальна пряжа для машинного в'язання

За рахунок складання декількох тонких ниток в одну, пряжа стає рівномірним по товщині і головне, більш еластичною. В процесі в'язання це знижує навантаження на робочі вузли в'язальної машини і зменшує її шум.
Звичайно, можна в'язати і звичайними нитками для ручного в'язання, якщо зменшити щільність в'язання на каретці. Але набагато якісніше виходить полотно, пов'язане саме з пряжі, призначеної для машинного в'язання, а саме, пряжі на бобіні. 
Зазвичай, така пряжа продається, намотана на великі конусні бобіни в одну нитку. Іноді, її можна купити в мотках, покладених так, щоб можна було легко перемотати на спеціальному пристосуванні.

3. Шерстяну і лляну пряжу перед в'язанням можна випрати

При машинному в'язанні зазвичай використовують пряжу з вовни, напівшерсті, бавовни, льону, шовку або синтетики. Пряжа для машинного в'язання вибирається в залежності від моделі та призначення виробу.
Якщо ви використовуєте вовняну і полушерстяную пряжу лляну, то перед в'язанням її можна випрати. Пряжа стане більш пухкої, пружною і м'якою. 
Перед початком в'язання необхідно визначити товщину пряжі, в залежності від обраного переплетення. Тонкі нитки можна скласти в декілька складань.
Щоб не з'являлися обриви нитки, перекоси полотна і нерівномірно пов'язані ділянки, пряжа для в'язання повинна бути рівною по товщині, однорідної за крутку і міцною.

4. Для в'язання можна використовувати пряжу з розпущених виробів

Дуже часто використовують для в'язання, нитки з розпущених виробів. У цьому випадку важливо правильно підготувати нитки до в'язання. Спочатку стару в'язану річ відпорюють по швах, потім розбирають їх і розпускають кожну деталь окремо. Потрібно враховувати при цьому, як виріб було пов'язано: знизу вгору, згори вниз або з одного боку до іншого.
Вовняні речі, перш ніж розпускати рекомендується потримати добу в мильному розчині. 
Фабричного пошиття в'язані речі, як правило, розкроєні з цілого полотна і шви з'єднані оверлком, тому вони розпускаються тільки з обривами нитки по краях деталей. Кінці їх звичайно можна зв'язати, але така пряжа вже не підійде для в'язання на машині.

5. Пряжа на бобінах призначена для в'язальної машини

Пряжа на бобінах для в'язальної машини
Довжина нитки у пряжі на бобіні може сягати 800-1000 метрів і більш. Купити таку пряжу не завжди вигідно, тим більше що потрібно її складати, як мінімум, в три нитки. Звичайно, можна бобіну "розділити" на три частини використовуючи спеціальний пристрій для перемотування пряжі.
Така пряжа на бобінах використовується в основному для масового виробництва невеликими трикотажними ательє. 
Але, якщо у вас "дорога" двухфонтурная в'язальна машина радимо вам використовувати пряжу для в'язання, призначену тільки для в'язальних машин. Застосовуючи пряжу на бобінах, ви зменшуєте навантаження робочих вузлів машинки і можете вибирати будь-яку товщину нитку, складаючи нитки разом.
Пряжа на бобінах також як і пряжа для ручного в'язання може бути вовняної, напіввовняної з домішкою бавовни з синтетичних або штучних волокон.
Пряжа для в'язальної машинки - це самий важливий фактор її бездоганною і довговічної роботи. Ставтеся до вибору і підготовки пряжі для в'язання "серйозно" і тоді в'язання на машині для вас стане легким і приємним заняттям і багато років вам не доведеться звертатися до майстра з ремонту в'язальних машин.

Просмотров: 1892 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив записей
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz