Завдяки розвитку сучасних технологій у жінки на кухні з'являється все більше помічників.
Посудомийна машина по праву ділить перше місце зі стиралкой , тому багато господинь прагнуть при зручному випадку купити це диво техніки.
Тим більше що проблем з цим у наші дні не виникає. Так , наприклад , вбудована посудомийна машина siemensв Києві доступна для будь-якої сім'ї , так як придбати її можна практично в будь-якому магазині побутової техніки.
Перша посудомийна машина була винайдена жінкою Жозефіною Кокрейн ще в XVIII столітті. Вона працювала на пару і хоча машина не повністю відповідала всім необхідним параметрам ( Жозефіна мріяла , щоб посуд , вийнята з неї , була кришталево чистою і абсолютно сухий) , винахід мало величезний успіх.
Перша електрична машина для миття посуду була випущена в 1929 році в Німеччині відомої на той час компанією Miele. І знову якість миття посуду не зовсім задовольняло виробників і споживачів.
А в 1960 році світ побачила перша автоматизована посудомийна машина. Зовні вона навіть була схожа на сучасні моделі і з миттям посуду справлялася на належному рівні.
Щоб економити електроенергію і збільшити термін роботи машини , завантажувати її слід повністю , але при цьому предмети не слід складати стопками і занадто щільно.
Але цей кухонний агрегат можна використовувати не тільки за прямим призначенням. Виявляється тут відмінно можна вимити щітки від пилососа , очистивши їх попередньо від сміття і пилу.
Дитячі іграшки , гребені для волосся і навіть клавіатуру від комп'ютера також можна гарненько вимити в посудомийці . Головне при цьому не використовувати миючих засобів і обов'язково включати режим сушки.
Але господаркам не слід забувати , що хоча машина і призначена для миття , вона сама потребує постійного догляду . Усередині її і на дверцятах постійно скупчуються різні грибки , які можуть бути небезпечними для здоров'я людини. Тому не забувайте ретельно і регулярно чистити свою помічницю , можна за допомогою звичайних засобів - соди або оцту.
|