Воскресенье, 19.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Категории раздела
Українською [70]
На русском [10]
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Другое » Українською

Як вибрати зварювальний апарат для дому?

Зварювальний апарат, нехай навіть самий невеликий, в господарстві річ потрібна. Особливо якщо у вас є гараж, авто, або ви проживаєте в приватному секторі. За кожною дрібницею ходити на уклін до сусіда часом набридає, і наростає пекуче: «Хочу купити зварювальний». До речі, маючи в будинку такий агрегат, можна і додатковий дохід мати, надаючи послуги зварника.

А от як вибрати зварювальний апарат так, щоб і на гроші не потрапити, і апарат стоїть був - про це ми і поговоримо в даній статті.

Сьогодні ринок завалений безліччю всіляких моделей за доступними цінами і не дуже. Компактними і по-старому громіздкими, з візками для перевезення. Різної потужності. Якісні і, м'яко кажучи, не дуже. Одним словом, на будь-який смак і колір. Як же розібратися у всьому цьому різноманітті і купити саме те, що потрібно?

Рекомендую спробувати сварочный аппарат PRO TIG 200 DSP W207.
Висока якість за доступною ціною.

Для дому для сім'ї найкраще підійде зварювальний інвертор. Чому? Для цього є кілька підстав.

1. Мала вага. Ще буквально кілька років тому зварювальний апарат обов'язково повинен був бути таким собі великим ящиком з візком для перевезення. Без машини і думати було нічого перемістити його з одного кінця міста в інший. Інвертор ж має середню масу 10 кг. Закинув на плече - і в будь маршрутці проїхався до потрібного місця.

2. Вміє працювати навіть при низькій напрузі в мережі. Досить включити його в розетку і приступати до роботи. При цьому шов буде рівний.

Ці переваги дозволяють виконувати зварювальні роботи навіть людям, які мають невеликий досвід.

Ціна

Як показує практика, чим нижче ціна, тим нижче якість апаратів. Звичайно, завжди є виняток. Однак китайські дешеві інвертори залишають бажати кращого. Дешевий товар, як правило, служить недовго. Дешеві моделі служать недовго, а запчастин на них не випускають. Одні одноразові. У разі поломки доведеться купувати новий.

ПВ - основний показник

Вибираючи зварювальний апарат, звертайте увагу на ПВ. Що це таке? Це співвідношення часу роботи та відпочинку. Наприклад, при роботі в 3 хвилини з 10, ПВ буде дорівнює 30%. Решту часу він повинен відпочити і охолонути. Чим вище ПВ - тим вища якість роботи.

Напруга мережі

Хороший апарат вміє вільно працювати і при підвищеному, і при зниженому значенні напруги в мережі. Що особливо актуально в тих районах, де немає стабільності напруги. У подібних випадках потрібен апарат з допуском 20%. Він буде виконувати нормальну зварювання при показниках 170-270 В. Також варто звернути увагу на параметр температури, який обов'язково повинен бути зазначений у технічній документації.

Пил

Зварювальний добре працює в місцях, де мала запиленість. Пилу він не любить. Стало бути, потрібно берегти пристрій від неї. Як вона потрапляє в апарат? Через систему охолодження. Почистити зварювальний можна відкривши корпус. Просто протріть його неворсистою ганчірочкою. Або щіткою. Можна почистити його і пилососом.

Запчастини

Ламається в инвертор, як правило, друкована плата. Тут є два моменти. Якщо у продавця немає запасних плат - то це може означати або те, що дана модель рідко виходить зі строю, або що цей пристрій одноразової збірки. Що теж буває. Ну не передбачив виробник можливість ремонту. Тому у вас є можливість вибору. Або купити апарат, який рідко ламається і на нього не продаються запчастини, або ж купити ламається, але ходової зварювальний апарат, який можна відремонтувати. Вибирати лише вам. Що краще - вирішіть самі.

Економія електроенергії

Інвертори досить економічні по електроспоживанню. Вони витрачають на роботу практично стільки ж, скільки беруть з електромережі. Причому це однаково для будь-якої потужності апаратів. При холостий роботі споживання, можна сказати, незначне.

Для роботи електродом перетином в 4 мм, досить інвертора на 160 А. Але це справедливо для нормального напруги. Якщо ж воно занижено до 180 В, то, безумовно, на якісне зварювання четвіркою розраховувати не доводиться. У цьому випадку потрібно застосовувати електрод меншого перетину.

У цьому найголовніше гідність інверотора - він споживає практично на 80% менше електроенергії, ніж традиційні зварювальні агрегати. Для роботи з 4-5 міліметровими електродами достатньо інвертора на 200 А. При цьому він працюватиме досить довго. Звичайно, це ще як за ним доглядати, як експлуатувати. Але все ж, при належному догляді і дбайливому зверненні цю заяву справедливо.

Для наочності можна навести простий приклад. 8 кВт потрібно для зварювання трієчкою при роботі зварювального апарату. А інвертор задовольняється 3 кВт. При цьому якість зварювання буде анітрохи не гірше.

Все вищесказане стосується моделей, що мають масу від 8 до 10 кг. Апарати вагою 4 - 5 кг не рекомендується використовувати для тривалої роботи при силі струму в 200 А.

Але це все має сенс, коли в мережі покладені 220 - 230 В. Якщо ж в мережі спостерігаються коливання напруги (що дуже часто зустрічається), то має сенс взяти для роботи з трійкою інвертор, розрахований на роботу з 4 - міліметровим електродом.

Категория: Українською | Добавил: 329 (14.03.2015)
Просмотров: 1775 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz