Понедельник, 23.12.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Категории раздела
Українською [8]
На русском [2]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Медицина » Українською

Як позбутися целюліту?

Целюліт - це насамперед наслідки вашого способу життя.
Людський організм спочатку створений як гармонійна збалансована система. А ми порушуємо тонкі механізми і ритм її функціонування, виводимо з рівноваги процеси, з математичною точністю розраховані самою природою.
Головними ж винуватцями всій цій історії є: неправильне харчування, сидячий спосіб життя і стреси. Ці три основні чинники, підсумовуючись, приводять в кінцевому ітге до утворення і розвитку деформованої жирової тканини.

Фактори, що сприяють розвитку целюліту:
1. спадкова схильність
2. неправильне харчування (значна кількість в раціоні тваринних жирів і мале - рослинних, велика кількість вуглеводів, відсутність овочів, фруктів і вітамінів, нерегулярне харчування і «перекушування»)
3. малорухливий спосіб життя - гіподинамія
4. гормональні порушення (дисфункція ендокринних залоз)
5. порушення периферичного лімфо- і кровообігу, вегетосудинна дистонія
6. зміни, пов'язані з викривленням хребта, перебування кінцівок довгий час в зігнутому положенні (при водінні машини), носіння невідповідної взуття та одягу (занадто тісною)
7. ожиріння
8. різні стреси
9. шкідливі звички (куріння, алкоголь)
10. хірургічні операції в області тазу
11. застосування контрацептивів
12. гра з вагою (схудла-поповніла)
13. забруднення навколишнього середовища
14. вікові зміни

Вірні помічники целюліту:
все смажене, птиця зі шкірою, жирне м'ясо, ковбасні вироби, копченості, соління, маринади, кондитерські вироби, кока-кола, молочні продукти з консервантами.
Ваші «союзники»:
сирі овочі (салат і капуста), городня зелень, бобові, фрукти (крім винограду і бананів), зерновий хліб, каші на воді, риба, морепродукти, рослинні олії, трав'яні чаї і свіжовичавлені соки (найбільш корисні - морквяний, буряковий, огірковий, яблучний, капустяний, апельсиновий і сік селери).
Між прийомами їжі потрібно пити очищену воду без обмеження - вона чудово очищає організм від шлаків.
дієта

Доповнить общепрофілактіческіе заходи прийом харчових добавок і вітамінних комплексів: екстракти листя гінкго дволопатеве, рослина centella asiatica, екстракт кісточок винограду і кори приморської сосни - вони зміцнюють стінки кровоносних і лімфатичних судин і стимулюють периферичний кровообіг.

Наступний етап - навантаження для м'язів. Необхідно пам'ятати, що целюліт атакує ті ділянки, де порушена циркуляція крові і лімфи (через бездіяльність м'язів). Значить, без фізичних вправ не обійтися. Заняття будуть ефективні, якщо одягатися в антицелюлітні штани: шкіра розігрівається, посилюється внутрішньоклітинний обмін речовин, відбувається виділення зайвої рідини і токсинів. Вправи підтягують і тонізують м'язи, які не нарощуючи їх обсягу. А кінцевий результат - чудова струнка фігура і ніякого целюліту!
спорт

 

Приступимо до локального впливу. У боротьбі з целюлітом дуже дієві спеціальні косметологічні процедури. Саме вони складають основу інтенсивного лікування. Зовнішні препарати наносяться безпосередньо на проблемні ділянки шкіри (стегна, сідниці, живіт) і сприяють нормалізації обміну речовин на клітинному уровненепосредственно в підшкірно-жирової клітковини. Мило, скраби, пілінги, видаляючи орговевшіе клітини, стимулюють процеси дихання шкіри і її оновлення, в результаті чого активізується метаболізм і слабшають застійні явища.
До зовнішніх косметичним засобам проти целюліту відносяться екстракти плюща, кінського каштана, гамамелісу, арніки, цитрусових, ананаса, лотоса. Часто використовуються рослинні (жожоба, зародків пшениці) і ефірні масла (лимона, гіркого апельсина, материнки, лаванди, мирта, майорану, коріандру, шавлії, бергамоту, сандалового дерева). Всі ці компоненти діють спільно, стимулюючи крово- і лімфообіг, зміцнюють стінки судин, поліпшують водно-сольовий і міжклітинний обмін, пом'якшують і заспокоюють шкіру.
.
Рекомендую спробувати: баночный антицеллюлитный массаж.
Цей масаж чудово допомагає побороти целюліт та ще і приносить масу задоволення.

Для цього потрібна спеціальна щітка з натуральної щетини з довгою зручною ручкою.
Отже, поставте одну ногу на більш високу поверхню, почніть з масажу підошви від кінчиків пальців до п'яти. Потім переміщайтеся вгору: ікра, стегно, сідниці - промассируйте ці місця кілька разів, міняючи кругові рухи на «довгі» - напрям масування завжди йде знизу-вгору. Тепер промассируйте верхню частину тіла - долоні, тильні сторони кистей, руки, плечі, спина - масажні лінії спрямовані навколо талії до живота.
Масаж виконуйте сильними і твердими рухами, але не перестарайтеся. Вся поцедур займає 5-8мінут.
Самомасаж
Самий простий метод самомасажу - це поєднання масажної дії з душем або прийняттям ванни. Щоб полегшити ковзання долонь при виконанні ударних методів і методів розтирання, користуйтеся антицелюлітної сумішшю масел. Поставте ногу на край ванни, щоб розслабити м'язи. Напрямок масажними рухами завжди йде вгору, від коліна до сідниць. Необхідно піднімати і стискати м'яз так, як ніби ви місите глину або тісто. Також застосуємо прийом вичавлювання - коли ви кладете долоні на ділянку тіла і обертаєте їх в протилежні напрямки (ніби вичавлюєте рушник). При массировании сідниць використовуйте обидві долоні одночасно - кожна виконує на своєму боці прийом розтирання. Вся процедура займає 5-6мінут. Закінчувати слід ударними прийомами.


Для проведення процедури потрібні наступні матеріали:
Антицелюлітне масло
Харчова плівка
Ефірні масла (кориця, лімонграсс, вербена, цитронелла, сантал)
Складену суміш наносять тонким шаром на шкіру, покриваю плівкою і ковдрою на 15-30хв-1год. Після процедури суміш потрібно змити в душі, на чисту суху шкіру нанести суміш масел для виведення зайвої рідини з розігрітих жирових клітин і зробити масаж.
Не забувайте про контрастний душ з розтиранням тіла жорсткою рукавицею, регулярно відвідуйте лазню або сауну. Гідромасаж і душ Шарко також прекрасно впливають на шкіру.
баня
 
На сьогоднішній день косметична індустрія випускає безліч антицелюлітних кремів, лосьйонів і масел. Всі ці кошти об'єднує загальний принцип дії - посилювати обмін речовин в клітинах тканин, де розвивається целюліт. Використовуйте ці креми ще й для того, щоб полегшити руху долонь при самомасаж. Але якщо ви хочете повністю позбутися целюліту, ніколи не покладайтеся лише на чудодійний ефект цих коштів. Хороших результатів можна очікувати тільки тоді, коли ви використовуєте зовнішні засоби в поєднанні з раціональним харчуванням і комплексом спеціально підібраних фізичних вправ.

Категория: Українською | Добавил: 329 (05.05.2015)
Просмотров: 479 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz