Четверг, 02.05.2024
Це цікаво / Это интересно
Меню сайта
Категории раздела
Українською [11]
На русском [0]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Технологии » Українською

Підбираємо дизельний генератор для дачі: поради

Часті відключення світла, тривалі ремонти ліній електропередач, неякісна подача електроенергії, і взагалі відсутність як такої - досить поширені проблеми, які виникають у власником віддалених дачних масивів. 

Більшість громадян приїжджають на дачу з метою добре провести вихідні або тільки на час відпустки. Вони майже всі денний час проводять на повітрі, доглядаючи за рослинами або просто загоряючи. Ті, у кого на дачі немає світла, вдень рідко замислюються про цю проблему. Але електроенергія все одно потрібна для освітлення в нічний час, для розігріву їжі, охолодження продуктів, накачуванні води та інше. 

Підбираємо дизельний генератор для дачі: поради

Проводити стаціонарну лінію не всім по кишені. Багато хто не бачать сенсу в тому, щоб встановлювати дороге устаткування, якщо приміщення використовується тільки влітку і то, пару днів на тиждень. Можливо вирішити проблему з освітленням, якщо встановити на ділянці генераторну установку. 

Вибір генератора грунтується на аналізі декількох характеристик, якими володіють агрегати: 

Вид палива. Генератори можуть працювати на бензині, дизелі, газі або бути комбінованими. Основні популярні моделі, які встановлюють на ділянках це бензинові або дизельні. 
Бензиновий агрегат - малошумний, малопотужний. Він володіє невеликим терміном служби, але його ресурсу цілком вистачить, якщо він буде використовуватися рідко. Вартість набагато нижче, ніж дизельного агрегату. 
Підбираємо дизельний генератор для дач

Дизельний генератор призначений для тривалої експлуатації, у нього великий моторесурс. Сама установка коштує дорожче, ніж аналогічна бензинова. Вигода буде зрозуміла, якщо порівняти вартість бензину і дизеля за великий період часу. 

Потужність. Для того щоб визначити який вам потрібен агрегат, слід підрахувати потужність всіх споживачів. Електроприлади використовують активну і реактивну складову струму, тому вважати їх потрібно окремо. Суму реактивних приладів (все, які мають обмотку, тобто мотор) потрібно помножити на коригувальний коефіцієнт. Отримані результати сумуються і множаться на 25%. Отриманий результат - необхідна потужність. 25% - це запас потужності. Він потрібен для страховки. Деякі прилади, при запуску, збільшують споживання струму в кілька разів. Щоб генератор витримав перевантаження, йому залишають в запасі ці 25%. 
Шум. Бензиновий агрегат малошумний (мотор працює як автомобільний). Дизельний генератор видає гучний звук. Щоб усунути недолік агрегат оснащують шумоізоляційним кожухом, або вибирають модель в контейнері. До речі, контейнерний генератор не боїться негоди, його можна встановлювати на вулиці. 
Дизельний генератор для дачі
Синхронність. Є для виду - синхронний і асинхронний. 
Синхронний має складну конструкцію, він складається з ротора і статора. Синхронний виробляє струм з постійними, рівномірними показниками. До нього можна підключати дорогу побутову техніку, комп'ютер, телевізор і так далі. Недолік синхронного генератора в тому, що він слабо витримує перевантаження, він «боїться» пускових струмів. 

Асинхронний має просту конструкцію, він з легкістю переносить перевантаження, але якість вироблюваного установкою струму нижче, ніж у синхронного. Вони більш надійні і довговічні. 

Фазность. На дачі мало хто стане використовувати прилади з трифазним живленням, для експлуатації достатньо буде встановити однофазну модель.

Категория: Українською | Добавил: 329 (14.08.2014)
Просмотров: 513 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
ИНТЕРЕСНО
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz