Осінь зовсім не радує нас сонячним теплом. Дощі заливають вулиці, а холод підбирається все ближче. Як же не захворіти в таку погоду і зміцнити свій імунітет?
Що знижує імунітет?
Імунітет послаблює як переохолодження, так і антибіотики. Куріння і алкоголь в будь-який сезон погано впливають організм, як і надмірні навантаження і стреси. Звичайно, важко в таку погоду залишатися позитивним, особливо у похмурі і дощові дні. Однак навчитеся розслаблятися і радіти дрібницям.
Гра в захисті: нюанси підтримки імунітету
Фізичне навантаження та імунітет
Підняти настрій допоможуть не тільки смачні продукти, а й спорт. Так що привчіть себе робити зарядку вранці і правильно харчуватися, щоб ваш організм не перебував у стресовому стані, а ви могли продовжувати займатися своїми звичайними справами не дивлячись на погодні умови.
Харчування восени:
Трансерфактор, купить який можна на офіційному сайті, добре розвиває імунітет.
І не тільки для людей, придбайте засіб і для свого домашнього улюбленця: иммуномодуляторы для собак.
Замість звичної кави краще випийте чаю. Таніни, що містяться в ньому, додадуть бадьорості на більш довгий час, ніж кофеїн. Можна заварювати чай з імбиром, який допоможе позбутися від токсинів і мікробів, що шкодять імунній системі.
Крім цього, краще не захоплюйтеся холодними напоям. Само собою зрозуміло, що організм не буде в змозі боротися з вірусами та інфекціями, які підстерігають його на кожному кроці, якщо ви будете пити холодне. Тоді вам доведеться лікувати хворе горло та чаї тут вже не допоможуть. Так що краще утримайтеся від прохолодних пива і соку. Побережіть свій організм і гаманець.
Вибирайте не ті продукти, які ви дуже любите (солодощі, чіпси та енергетичні напої), а ті, які принесуть користь. Такі, як, наприклад, йогурт і інші молочні продукти (все, що містить біфідо-і лактобактерії, допоможе зміцнити імунітет). До того ж вони містять речовини, які збільшують кількість лейкоцитів у крові, зменшуючи таким чином ризик розвитку раку.
Підвищення імунітету: їжа, сон, відпочинок
Помідори, виноград, цитрусові багаті на вітамін С. Вітамін Е міститься в маслинах, молоці, горіхах, яйцях і шпинаті. Вітамін А (бета-каротин) очищає організм від шкідливих речовин - потенційних шкідників здорових клітин. Тому їжте щавель, брокколі, цибуля, салат, перець, гарбуз і диню.
Морква є сильним протиінфекційних антиоксидантом. Щоб отримати максимальну користь від моркви, є її потрібно в сирому вигляді.
Їжте часник. Він збільшує зростання корисних бактерій в організмі і тим самим стимулює імунітет. У ньому міститься алліцин, ахоін і тіосульфати - найсильніші сполуки, які допомагають захистити організм від інфекції і боротися з нею. Крім часнику, в число «пробіотичних», що зміцнюють імунітет продуктів, входить цибуля-порей, ріпчаста цибуля і банани.
Риба і морепродукти, які містять достатню кількість цинку, також дуже корисні для організму. Ненасичені жирні кислоти відмінно підвищують захисні сили організму. Найкорисніше вживати кальмари і морську капусту.
Лавровий лист, кориця, зелень петрушки, кропу, селери і різні види перцю допоможуть зміцнити ослаблений імунітет.
|