Напевно, кожна людина вже стикався з ситуацією, коли м'які меблі в його будинку втрачала свої первісні якості і виглядала зовсім непривабливо.
В цьому випадку є два варіанти виходу: купити нові меблі або зробити перетяжку старої. Звичайно ж, перетяжка м'яких меблів вийде набагато дешевше, тому все більше людей схиляються до другого варіанту дій.
Перетяжка меблів - це досить складний процес, який вимагає певних знань і навичок, тому найкраще довіряти його професіоналам. Однак, якщо у вас недостатньо коштів на оплату послуг фахівців, то зайнятися цією роботою можна і самостійно. У цьому випадку вам слід вивчити масу тематичної інформації та суворо дотримуватися інструкції.
• Оцінка майбутніх робіт. Перед тим як приступити до перетяжки, потрібно чесно оцінити свої сили і майбутню роботу. Якщо ваша меблі має складну конструкцію, старі деталі і хитромудрі елементи, то краще за все відразу ж звернеться до фахівців з перетяжки, адже самостійно виконати її в цьому випадку ви не зможете.
• Розбирання меблів. На цьому етапі слід повністю розібрати меблі, зняти окремі механізми і деталі. Описати цей процес докладніше просто неможливо, адже меблі можуть бути абсолютно різною. Однак, незалежно від складності конструкції виробу, рекомендується зафіксувати весь процес розбирання на фотокамеру, щоб потім згадати, як потрібно правильно збирати меблі.
Замовляйте перетяжку меблів тут: ремонт мебели киев. Швидко, якісно та доступно.
• Ліквідація старої оббивки. На цьому етапі меблі потрібно дуже акуратно звільнити від старої оббивки. Саму оббивку слід зберегти в хорошому стані, щоб по ній викроїти і зшити нову. Якщо вчасно видалення старої оббивки ви помітите, що наповнювач вироби вже зіпсований, то слід купити поролон і обкласти їм все м'які деталі.
• Форма і шиття нової оббивки. Цю роботу слід здійснювати за шаблоном старої оббивки. Рекомендується робити викрійку трохи більше, адже так перетягувати меблі буде зручніше.
• Перетяжка всіх деталей меблів. Починати перетяжку рекомендується з найпростіших деталей, адже це допоможе натренувати руку. Закріплювати тканину на меблях можна за допомогою спеціального степлера або дрібних цвяхів.
• Складання меблів. Тут все досить просто, адже у вас є докладний фотозвіт розбирання меблів. На його підставі слід акуратно зібрати виріб, а якщо потрібно, то замінити в процесі складання поламані деталі або механізми.
|